ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Живи, Україно!

Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!..
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.
До суду тебе не скують ланцюги,
І руки не скрутять ворожі:
Стоять твої вірні сини навкруги
З шаблями в руках на сторожі.
Стоять, присягають тобі на шаблях
І жити, і вмерти з тобою,
І прапори рідні в кривавих боях
Ніколи не вкрити ганьбою!


Олександр  Олесь

Як я можу придбати дрова?

  

Для того, щоб придбати дрова паливні для власних потреб фізичних осіб (населення) в ДП «Зміївське лісове господарство» вам потрібно:

Звернутися до контори лісгоспу або лісництва та написати заяву, у якій вказати обсяг та породу деревини дров’яної. До заяви необхідно додати копію паспорта та ідентифікаційного коду, а також згоду на обробку персональних даних.
Отримати рахунок на оплату, де вказані всі реквізити підприємства (юридичної особи), з найменуванням продукції, об’ємів, ціни та суми.
Здійснити оплату (можна у будь-якому відділенні банку чи терміналі для оплати).
Після оплати звернутися з квитанцією про оплату повторно у лісництво для відвантаження деревини паливної.

Ціни на дрова паливні встановлюються згідно затвердженого прейскуранту (розділ Продукція → Лісопродукція на сайті)

📍Відповідальними за реалізацію деревини паливної на підприємстві є:
агент комерційний Єлізавета Риженко – (05747) 3-22-21,
📞лісничий Задонецького лісництва Дмитро Малихін – т. 0955959116,

📞лісничий Чемужівського лісництва Сергій Бочка – т. 0995630884,

📞лісничий Краснополянського лісництва Олександр Славгородський – т. 0958790688,

📞лісничий Таранівського лісництва Сергій Томах – т. 0991819001

 

 

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища
Щороку 5 червня людство відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищ і є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля.
Незважаючи на бойові дії, лісівники Харківщини, спільно з представниками місцевих громад, весною 2022 року висадили понад 828 тис дерев на площі 185 гектарів.
Примножувати та зберігати ліс - головна мета лісівників, адже майбутнє лісу у наших руках!

Це код української нації!

Щороку третього четверга травня українці відзначають Всесвітній день вишиванки. Свято, покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, цього року припало на 19 травня.

Вишиванка, яка є гордістю українців, цього року набула ще більшого сенсу для кожного громадянина. Цього дня кожен українець намагається вдягнути вишиту сорочку, надаючи їй особливого значення.

ДП "Зміївський лісгосп" за традицією щороку долучається до цього свята та вітає всіх українців. Якими б різними не були візерунки на вишиванках  – вони об'єднують нас, українців, через віки і кордони. 

Ми обов'язково переможемо!

В лісгоспі нова техніка

 

Берегти лісові насадження від пожеж – одне з головних завдань лісгоспу, а державна лісова охорона завжди напоготові, оскільки пожежонебезпечний період триває більшу частину року, поки землю не вкриє сніг.
 
Безперечно, щоб обслуговувати і патрулювати великі лісові масиви потрібні надійні автомобілі з високою прохідністю, а на випадок виникнення пожеж – спеціальна техніка.
Днями державним підприємством «Зміївське лісове господарство» за кошти отримані від реалізації лісопродукції будо придбано спеціальну техніку – трактор БЕЛАРУС-82.1.
 
Це незамінний помічник в роботі лісгоспу, адже використовується він не лише для виконання профілактичних протипожежних заходів і гасіння лісових пожеж способом прокладки загороджувальних і опорних мінералізованих смуг, а й для лісокультурних та інших лісозахисних заходів.

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець про укрупнення лісгоспів у рамках реформування галузі

Тезисно про головне:

1.     ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВО ВИСТУПАЄ ЗА НЕДОПУЩЕННЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ У ЛІСОВОМУ СЕКТОРІ

Підкріплюємо слова реальними діями. Наша команда ініціювала внесення лісгоспів до переліку об’єктів, що не підлягають приватизації, згідно з урядовим законопроектом №4020 «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (додаток №5). Крім цього, Лісовий кодекс України у частині 2 статті 16 трактує, що ліси на землях державної та комунальної власності, спеціалізовані лісогосподарські підприємства не є об’єктами державно-приватного партнерства згідно із Законом України «Про державно-приватне партнерство», зокрема об’єктами концесії згідно із Законом України «Про концесію».

2.     ГОЛОВНА МЕТА РЕФОРМИ – ЦЕ РОЗВИТОК ЛІСОРЕСУРСНОГО ПОТЕНЦІАЛУ, ПІДВИЩЕННЯ ЕКОЛОГІЧНИХ СТАНДАРТІВ ТА ОТРИМАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ВИГОДИ У ВИГЛЯДІ СТАЛОГО ЗРОСТАННЯ

Очевидно, що сьогодні стан ведення лісового господарства потребує адаптації до сучасних запитів із боку суспільства.

Реформування передбачає оновлення нормативно-правової бази, збільшення фінансування, узгодженості дій органів державної та місцевої влади, чіткого розподілу повноважень, формування фінансово стійких та конкурентоспроможних державних лісогосподарських підприємств. Крім того, ми активно працюємо над діджиталізацією галузі і переводимо послуги в онлайн.

Але найскладнішим питанням є оптимізація лісгоспів.

Ефективність підприємства, яке веде господарство на площі 10-15 тисяч гектар, недостатньо висока. Тому сьогодні здійснюється системна трансформація сфери лісогосподарювання для забезпечення нової якості ведення лісового господарства на всіх рівнях.

3.     УКРУПНЕННЯ ЛІСГОСПІВ: НАШ ОФІС – ЦЕ ЛІС, А НЕ АДМІН БУДІВЛІ

За яким принципом відбувається оптимізація лісгоспів?

Першочергове завдання лісівників – збереження існуючих і створення нових високопродуктивних насаджень.

Ключовими аспектами в об’єднанні лісгоспів були далеко не тільки економічні показники. При прийнятті рішення враховано більше десяти параметрів діяльності лісогосподарських підприємств, серед яких соціальні, адміністративні, виробничі, безпекові, рекреаційні, інвестиційні умови. Особливу увагу ми звертали на доцільність розташування адміністративно-управлінського корпусу майбутнього об’єднаного підприємства, зважаючи на: географічне розташування, економічну розвиненість  району, територіальне сполучення та інші фактори, зокрема можливості швидкого реагування на виникнення лісової пожежі.

Крім показників діяльності підприємств були враховані також потенційні загрози їхньої господарській діяльності в майбутньому, для прикладу зменшення розрахункової лісосіки за рахунок заповідання земель лісогосподарського призначення. З метою врахування особливостей та специфіки кожного регіону територіальні органи Держлісагентства опрацювали та надали можливі шляхи оптимізації діючих лісогосподарських підприємств для покращення у майбутньому організації й управління виробничо-господарською діяльністю та поліпшення фінансового стану підприємств.

Що стосується принципів об’єднання підприємств, то рішення приймалося індивідуально по кожному підприємству, враховуючи специфіку кожного регіону, на основі комплексу показників діяльності лісогосподарських підприємств.

Зазначимо, що в середньому адміністративні витрати на одну «контору» становлять близько 7 млн грн/рік. (127 підприємств, які будуть об’єднані*7 млн/рік = це додатково 890 млн грн на розвиток).

4. СПЕЦІАЛІСТИ І ДАЛІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У ГАЛУЗІ

Філософією Держлісагентства у процесі реформування є зміна акцентів із «фінансування контори» на «фінансування лісу», тобто створення точок зростання економічної активності на основі об’єднаних лісогосподарських підприємств, які стануть драйверами розвитку цих територій.

У процесі припинення діяльності знаходиться 127 державних лісогосподарських підприємств, з яких в процесі реорганізації буде звільнено близько 950 працівників і працівниць. Це лише 2% від загальної чисельності по галузі.

Зараз у лісовій галузі фактично працює 42 000+ тисяч людей. При цьому ми маємо 3235 вакансій!

Деякі професії банально втратили свою актуальність через науково-технічний прогрес. Наприклад, виробничий процес, при якому на нижній склад доставляються деревні хлисти з подальшим розкряжуванням на сортименти бензопилами, є економічно недоцільним та операційно нелогічним. Лише за рахунок цих операцій по ДП «Дубровицький лісгосп» собівартість продукції можна зменшити на 10 млн 231 тис грн.

Сучасний лісівник – людина з профільною освітою. Він працює в лісі, а не в конторі, немов у палаці. У руках лісівника – смартфон, у кожному лісництві є інтернет.

5. ПОДАТКИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ ГРОМАДАМ

Деякі територіальні громади висловлюють стурбованість із приводу можливої втрати податкових надходжень до місцевих бюджетів від державних лісогосподарських підприємств через їхню реорганізацію.

Будьте впевнені, податки залишаються громадам!

Місцеві податки та збори, які платять державні лісогосподарські підприємства, сьогодні та після реформування будуть сплачуватися до бюджетів тих самих громад, сільських та селищних рад, оскільки головні структурні підрозділи (лісництва) не ліквідуються та не об’єднуються.

Тобто рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів та податок за лісові землі відповідно до чинного законодавства і далі буде перераховуватися до місцевого  бюджету за місцезнаходженням лісової ділянки.

Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), нарахований працівникам структурних підрозділів (лісництв, нижніх складів тощо), перераховуватиметься до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.

Підприємствами галузі за 10 місяців 2021 року сплачено 5,5 млрд грн, що на 2 мільярди грн більше аналогічного періоду.

Більше інформації у цьому відео

Підведено підсумки конкурсу малюнку в рамках всеукраїнської акції "Створюємо ліси разом"

04 листопада 2021 року в будинку дитячої творчості м. Змієва пройшло нагородження Зміївським лісгоспом фіналістів конкурсу малюнку серед дітей, які навчаються в закладах освіти Зміївської та Слобожанської громад в рамках проведення всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом».

Лісгоспом було отримано безліч талановитих робіт. Ті малюнки, які найбільше примушували задуматися над проблемою озеленення країни і розкривали бачення дитини на майбутнє, на її зелену, щасливу і багату країну, були відмічені комісією по проведенню конкурсу.

  

Подяками директора лісгоспу О. Миргородом та заохочувальними призами у вигляді безпровідних навушників було нагороджено 17 дітей з таких закладів освіти, як Зміївський ліцей ім. З.К. Слюсаренка, Зміївської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. І.П. Волка, Зміївської гімназії №1 «Сузір’я», Зідьківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.І. Ковтуна, Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. Яроша, Слобожанської гімназії №2, Пасічанської гімназії, Тимченківської ЗОШ І-ІІІ ст., Лиманської ЗОШ І-ІІІ ст. та КЗ «Зміївський ЦДЮТ».

Детальніше...

Зелена країна!

23 жовтня на подвір’ї нового корпусу Зміївського ДНЗ №2 працівники Зміївської міської ради спільно з відділом освіти і культури, дитячо-юнацькою спортивною школою, центром дитячої та юнацької творчості та керівництвом ДП «Зміївський лісгосп» висадили десятки дерев і кущів. Біля нового корпусу дитячого садочка – з’явилися вічнозелені і декоративні дерева.

У рамках програми масштабного озеленення країни, до якої включається озеленення дитячих майданчиків, шкільних подвір’їв, парків і скверів, ДП "Зміївське лісове господарство" надало Зміївській громаді посадковий матеріал. У дитячому садочку будуть висаджені туї звичайні, ялівець козацькій, верба мацуда і декоративні кущі.

 

 

Детальніше...

СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ!

З 1 жовтня в Україні стартувала президентська програма великого лісового будівництва - "Зелена країна". Працівники ДП "Зміївське лісове лісгосподарство" на чолі з директором Олексієм Миргородом спільно з працівниками Зміївської міської ради на території Задонецького лісництва створювали нові площі зелених насаджень. Акція триватиме протягом жовтня-листопада 2021 року. Всього планується створити 3,6 га лісових культур і висадити понад 19 тис. саджанців сосни звичайної із закритою кореневою системою.

Детальніше...

Спростування міфів навколо укрупнення підриємств

                                            

Останнім часом в соціальних мережах поширюється неправдива інформація, яка стосується оптимізації державних лісогосподарських підприємств.

Державне агентство лісових ресурсів України розвінчує ці міфи:

Міф 1 Укрупнення лісгоспів дорівнює ліквідації підприємств

У цьому році почався процес укрупнення державних лісогосподарських підприємств. Мета - удосконалення організації й управління виробничо-господарської діяльності та поліпшення фінансового стану підприємства.

Економічними перевагами стане збільшення обсягів випуску конкурентоспроможної продукції, підвищення ефективності виробництва підприємства, виникнення передумов для масштабного впровадження досягнень науково-технічного прогресу, зростання продуктивності праці, збільшення прибутку та рентабельності виробництва.

Рішення щодо тієї чи іншої моделі укрупнення не проводилися в кабінетах. До обговорення були залучені зацікавлені сторони на місцях.

Міф 2 Всіх працівників буде звільнено

Укрупнення державних підприємств жодним чином не вплине на виконання комплексу заходів, пов'язаних з веденням лісового господарства та діяльність основних кваліфікованих працівників галузі (лісничих, майстрів лісу, лісників) та робітників лісокультурних (лісогосподарських) робіт. Перегляду потребуватиме виключно склад адміністративного персоналу.

Міф 3 Громади залишаться без податків

Місцеві податки та збори, які платять державні лісогосподарські підприємства, сьогодні і після укрупнення будуть сплачуватися до бюджетів тих самих громад, оскільки головні структурні підрозділи (лісництва) не ліквідуються та не об’єднуються. Тобто рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів та податок за лісові землі відповідно до діючого законодавства так і буде перераховуватися до місцевого бюджету за місцезнаходженням лісової ділянки. Податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), нарахований працівникам структурних підрозділів (лісництв, нижніх складів, тощо), перераховуватиметься до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого підрозділу.

 

Джерело: https://forest.gov.ua/

50 пташенят фазанів випустили в природу поблизу с. Соколове

   

На початку жовтня 2021 року лісовою охороною ДП "Зміївське лісове господарство" у природнє середовище поблизу с. Соколове було випущено 50 голів фазана звичайного (40 самок та 10 самців). Пташенят було закуплено за власні кошти підприємства. Ціль заходу - розведення та відтворення дикої популяції фазана, адже ці птахи корисні для сільського та лісового господарства, оскільки вони поїдають шкідливих комах, їх личинки.

Привітання з професійним святом!

Ліс - ось справжній, живий скарб нашої землі. Зайве нагадувати значення, яке відіграє лісове господарство для економіки держави, як і чинник величезного позитивного природного і екологічного впливу на навколишнє середовище. Ліс - це душа всієї планети.

Шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом. Нехай він для вас, як і інші дні, буде наповнений гідним визнанням професійного внеску в загальнодержавну справу.

Детальніше...

Долучайтеся до акції!

У працівників державного підприємства «Зміївське лісове господарство» розпочався новий етап осінніх робіт. На сьогоднішній день, на виконання листа №02.02-14/1109-21 від 06.09.2021 року Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства та №228/2021 Державного агентства лісових ресурсів України ми активно готуємось до проведення акції «Створюємо ліси разом».

На підприємстві був створений організаційний план проведення восени 2021 року громадської акції, були визначені та узгоджені обсяги та перелік ділянок для заліснення, а також заплановано проведення конкурсу малюнків серед учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл міста, які за тематикою відповідають меті акції.

Відповідальний за проведення акції по державному підприємству «Зміївське лісове господарство» – головний лісничий ОСОВИЙ Олександр Миколайович. Звертатись за телефонами: (05747) 3-19-95.

Виявлено незаконний поруб в лісових насадженнях

18 серпня 2021 року на території Гомільшанського лісництва ДП «Зміївське лісове господарство» (квартал 90 виділ 4) лісовою охороною лісгоспу було виявлено незаконний поруб  та намагання привласнення буреламних сухостійних дерев переважно твердолистяних порід об'ємом приблизно 4 м. куб. мешканцем с. Таранівка за допомогою саморобного трактору та вантажного автомобіля "КАМАЗ".

Даний квартал лісу відноситься до лісів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (господарська зона національного природного парку «Гомільшанські ліси»). 

На місці вчинення правопорушення виявлено винного у здійсненні правопорушення.

З приводу цього питання 19.08.2021 року директор ДП «Зміївське лісове господарство» Миргород О.В. звернувся  листом до начальника Чугуївського відділу поліції №2 РУП ГУНП в Харківській обл. (вих. від 19.08.2021 № 05-36/847). Даним листом було передано Акт огляду місця вчинення правопорушення лісового законодавства. На майно порушника було накладено арешт.

Внаслідок цієї події державі завдано шкоду на суму 9 тис. 589 грн. 50 коп.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 185 Кримінального кодексу України.

Комплексні тактико-спеціальні навчання

13 серпня 2021 року на виконання доручень облдержадміністрації та Державного агентства лісових ресурсів України на базі Державного підприємства «Зміївське лісове господарство» відбулись спільні комплексні тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в лісах.

Навчання проведено під керівництвом начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Сергія Дмитренко, начальника ГУ ДСНС України у Харківській області Олександра Волобуєва, директора Департаменту цивільного захисту ХОДА Івана Сокола, заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації Анатолія Торяника, облдержадміністрації, районних державних адміністрацій та територіальних громад.
За легендою навчань під час проведення планового патрулювання оператор квадрокоптера помітив лісову пожежу у 142-му кварталі Задонецького лісництва. Існувала загроза розповсюдження вогню на значну територію.
На місце пожежі відразу прибули: працівники державної лісової охорони, особовий склад ДСНС на пожежних автоцистернах та трактори для обрахування осередку займання. Лісова пожежа розповсюдилась на площу понад 5 га. Існувала загроза переходу пожежі у верхову.

Також були залучені сили інших підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства. Гасіння пожежі продовжилось лафетними стволами задля призупинення розповсюдження вогню. На місце НС прибув керівник районної державної адміністрації. Лісова пожежа розповсюдилась на площу 20 га, в тому числі 2 га верхової пожежі. Надзвичайна ситуація набула місцевого рівня.
Розгорнута робота штабу з ліквідації надзвичайної ситуації. З рештою пожежа була локалізована, а згодом повністю ліквідована. Всі цілі і задачі навчань досягнуті.

Долучаємось до свята!

Для лісгоспу вже стало традицією у третій четвер травня святкувати День вишиванки. 

Це свято не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами – українці та всі прихильні до нас та до нашої культури люди.

Акція бере початок з ініціативи студентської молоді факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького університету імені Юрія Федьковича. У 2006 році вони запропонували один день року присвятити українській вишитій сорочці. Можна сказати, що свято існувало й відзначалося у вузькому колі, але у 2014 році воно вийшло не тільки за межі гуртка свідомого українського студентства, але й за межі самої України.

 

 

Акція "Озеленення планети"

10 квітня 2021 року працівники ДП «Зміївський лісгосп» на чолі з директором Олексієм Миргородом спільно з учасниками Акції в рамках глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» створювали разом ліс на території лісового фонду Задонецького лісництва у кварталі №61. Учасники заходу висадили на площі 2 га сіянці дуба червоного та липи дрібнолистої. До озеленення Зміївщини долучились працівники Зміївської територіальної громади на чолі з П. Голодніковим.

Детальніше...

Міжнародний день лісів - 2021

 

21 березня 2021 року відзначається Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів, який був заснований в 1971 році. Ініціатором установи даного Дня виступила Європейська конфедерація сільського господарства на 23-й Генеральній Асамблеї в 1971 році. З тих пір щорічно з ініціативи ООН 20 або 21 березня, як привід проінформувати суспільство про важливість збереження лісів, відзначається Міжнародний день лісу (International Day of Forests). Причому було прийнято рішення про святкування цього дня саме в день осіннього рівнодення в Південній півкулі і весняного рівнодення в Північній півкулі (останнє, за традицією, вважається першим днем весни і є символом нового життя та нових починань).

Детальніше...

Лісгосп придбає відходи деревообробки твердих порід

ДП "Зміївський лісгосп" на постійній основі придбає відходи деревообробки твердих порід дуб, ясен), а саме:

-горбиль, відходи, обрізки за ціною 450 грн. за 1 м.куб. або 800 грн. за 1 скл/м;

-опилки, стружка, тирса за ціною 50 грн.за 1 м.куб. або 150 грн. за насипний кубометр.

Вартість вказана з врахуванням доставки до с. Задонецьке Зміївського району. Оплата безготівкова.

 

Відбулася конференція трудового колективу

12 лютого 2021 року на базі Задонецького лісництва відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Зміївське лісове господарство» з порядком денним:

 1. Підведення підсумків виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом за 2020 рік.
 2. Затвердження Акту виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом за 2020 рік.
 3. Внесення змін до колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом на 2019-2021 роки.

Детальніше...

Аналіз фінансово-господарської діяльності по ДП «Зміївський лісгосп» за 2020 рік в умовах кризи

 

Варто лише подивитися на фінансові показники діяльності ДП «Зміївське лісове господарство», стає зрозуміло, що підприємство є одним з найбільших платників податків у районі. До зведеного бюджету, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування внесені податки на суму 19 млн. 258 тис. грн., що складає 45,6 % від отриманої суми реалізації за 2020 рік (яка до речі склала 42 млн. 201 тис. грн.). У 2019 році лісгосп сплатив 17 млн. 684 тис. грн. податків, що складало 49,9% від реалізації, тобто в 2020 році сплачено на півтора мільйона більше податків.

Детальніше...

Про проведення навчання з охорони праці працівників лісгоспу

З метою профілактики виробничого травматизму, реалізації системи безперервного навчання працівників з питань охорони праці, протипожежної безпеки, виробничої санітарії, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків, а також дотримання безпечних прийомів праці планово на початку січня 2021 року комісією для проведення періодичного навчання зі всіма працюючими лісгоспу та перевірки знань з охорони праці було проведено навчання та перевірку знань працівників.

Навчання проводилося з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2020 року №500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби.

Результати перевірки оформлено протоколами.

   

Детальніше...

Новорічне свято – це завжди казковий настрій

   Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.            

  Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання, воно обов'язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.          

   Тому для дорослих  дуже важливо зуміти зберегти у дитячих  серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі діти з нетерпінням чекають цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.        За підтримки Зміївського міського Голови Павла Голоднікова працівники державного підприємства "Зміївське лісове господарство" разом з Центром дитячої творчості м. Змієва на чолі з Вікторією Дугіною приклали чимало зусиль для того, щоб  створити такий святковий новорічний настрій як для малечі, так і для всіх мешканців Змієва та району. Для цього на центральній площі міста було влаштоване зимове містечко ,де розташований будинок діда Мороза, ялинка, фотозони, пошта діда Мороза.

 

Завдяки сумісним старанням місто готове до зустрічі Нового року! Сподіваємося, що цей святковий настрій залишиться у зміївчан надовго. І в цьому є частка нашої праці.

Свято наближається!

ДП"Зміївське лісове господарство" запрошує всіх бажаючих придбати до свят новорічну ялинку.

Обрати собі зелену пухнасту красуню можна за адресою: вул. Соборна, 7 та на території контор

Таранівського та Задонецького лісництв. Телефон для довідок (05747) 32224, 32221

Акція з висадження 1 мільйона дерев у рамках глобального екологічного проекту "Озеленення України"

Висаджування 1 млн дерев в Україні – це частина глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу.

Організатори наголошують, що висадка дерев – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі.

Нагадаємо, 21 березня 2020 року в рамках екопроекту "Озеленення України" у всій країні було заплановано висадити понад 1 000 000 дерев за одну добу і тим самим встановити рекорд України, проте через карантин акцію було перенесено на осінь.

Працівники Державного підприємства "Зміївське лісове господарство" разом з головою районної державної адміністрації П. Голодніковим долучилися до ініціативи з проведення акції.

Детальніше...

День працівників лісового господарства

Колектив ДП «Зміївське лісове господарство» вітає своїх колег з професійним святом – Днем працівників лісового господарства.

Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші

слова вітання!

Хай він для Вас, як і інші дні, буде наповнений

гідним визнанням професійного внеску

в загальнодержавну справу.

Святкуючи разом з Вами, бажаємо, щоб це свято

принесло у Ваш дім щастя, добро і надію на

краще майбутнє.

Щиро зичимо благополуччя, щоб реалізувались

Ваші кращі задуми і була щасливою доля.

Святкового Вам настрою, удачі, достатку і

здоров’я, мудрості і терпіння, успіхів,

творчої, праці і, головне, –

віри у прекрасне майбутнє України!

Зміївський ярмарок на День Незалежності України

Програму святкування Дня державного прапора і Дня Незалежності України у Змієві відкрив великий ярмарок.

Традиційно ДП «Зміївський лісгосп» долучився до святкування цього заходу та представив на ярмарку вироби народного господарства та щедрі дари лісу, з любов’ю вироблені та вирощені працівниками підприємства. 

Нове керівництво в лісгоспі

 Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович наказом №501-К від 12.08.2020 року призначив тимчасово виконуючим обов’язки директора ДП “Зміївське лісове господарство» Миргорода Олексія Вікторовича з 14 серпня 2020 року на період до призначення керівника в установленому законодавством порядку.

 Представлення нового керівника проводилося в залі засідань Задонецького лісництва. На заході були присутні начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Скляров та голова Зміївської районної державної адміністрації Павло Голодніков.

 

Робочий візит Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича в Задонецьке лісництво

   31 липня Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович в рамках робочого візиту  Східних лісогосподарських підприємств відвідав Задонецьке лісництво Державного підприємства "Зміївське лісове господарство".

  Підчас візиту Голову агентства супроводжували: начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Скляров, керівництво лісгоспу, спеціалісти лісництва та Голова Зміївської районної державної адміністрації Павло Голодніков.

   Головою агентства була оглянута садиба  лісництва, його увазі були представлені  основні показниками роботи структурного підрозділу.  Слід зауважити, що площа земель Задонецького лісництва  складає 7465.6 тис. га, з яких вкриті лісом 6,8 тис. га. Василь Кузьович відзначив як гарний показник те, що  в 2020 році в лісництві створено лісних культур на площі 28 га, висаджено 109,0 т. шт. сіянців сосни звичайної та 50,0 т. шт дуба.  Ці показники свідчать про те, що в лісгоспі значна увага приділяється відтворенню та збереженню лісового фонду. Привернув увагу очільника агентства тепличний комплекс, який складається з 4-х теплиць загальною площею 1000 м2. Василь Кузьович відмітив значну роботу, проведену в лісництві по охороні лісу від пожеж  та створення спеціалізованих протипожежних смуг в обсязі 209 км. Також Головою ДАЛРУ була оглянута одна з кращих спостережних веж в області, висотою 50 метрів та обладнана відеокамерою за сучасною технологією, що значно поліпшує роботу державної лісової охорони по запобіганню лісових пожеж.

   Очільник галузі був вражений тісною співпрацею між лісогосподарським підприємством та органами місцевого самоврядування щодо вирішення різноманітних питань в діяльності підприємства.

   В цілому, Голова ДАЛРУ Василь Кузьович залишився задоволений візитом до Державного підприємства «Зміївське лісове господарство» та висловив побажання щодо успішної роботи та розвитку лісогосподарського підприємства.

Проведення спільних навчань на тему «Гасіння лісових пожеж» 28-29.07.2020 року Близнюківсько-Лозівського лісництва «ДП «Зміївський лісгосп»

  

        На виконання листа від 15.07.2020 року №03.01-32/876 Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, щодо виконання листа Державного агентства лісових ресурсів України від 15.07.2020 року № 08-15/4621-20, на підставі наказу від 22.07.2020 року № 45-АГ «Про проведення на базі державного підприємства «Зміївське лісове господарство» навчань на тему «гасіння лісових пожеж», 28.07.2020 року на території кварталу 15 виділ 2 та 29.07.2020 року на території кварталу 2 виділ 3 Близнюківсько-Лозівського лісництва ДП «Зміївський лісгосп» були проведені спільні навчання працівниками ДП «Зміївський лісгосп» разом  з  Близнюківським районним сектором та Лозівським РВ ГУ  ДСНС у Харківській області а також Близнюківським та Лозівським  ВП ГУНП у Харківській області  на тему «Гасіння лісових пожеж».

      Спільні тактико-спеціальні навчання відбувались безпосередньо у лісових масивах Близнюківського та Лозівкого районів на базі Близнюківсько-Лозівського лісництва. Учасники навчань стали свідками гасіння умовної пожежі. Відповідно до задуму навчань, через необережне поводження невстановлених осіб з вогнем виникла пожежа хвойної підстилки та сухої трави і полум’я швидко почало розповсюджуватись в глибину лісу. У результаті злагоджених та професійних дій рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини смт. Близнюки та м. Лозова, працівників Близнюківсько-Лозівського лісництва Зміївського лісового господарства займання було успішно ліквідоване.

         На думку організаторів, мету спільних тактико–спеціальних навчань було досягнуто. Учасники обговорили  узгодження спільних дій щодо недопущення пожеж в лісових масивах та злагодженості дій по їх гасінню.

Голова ХОДА відвідав Задонецьке лісництво Зміївського лісового господарства

Олексій Кучер оглянув масиви та теплиці лісгоспу, а також дізнався, як виконуються заходи протипожежної безпеки.

Зміївське лісове господарство розташоване на території п’ятьох районів Харківщини: Зміївського, Чугуївського, Лозівського, Первомайського та Близнюківського. Загальна площа господарства - 32,3 тис. га.

Лісгосп поділений на сім структурних підрозділів: Чемужівське, Таранівське, Гомільшанське, Задонецьке, Краснополянське, Первомайське та Близнюківсько–Лозівське лісництва.

«У господарстві є 9 теплиць площею 20 соток, у яких вирощують 800 тисяч сіянців сосни звичайної та дуба. У 2020 році лісові культури створено на площі 65 га, висаджено 325 тисяч сіянців сосни та дуба. На території Задонецького лісництва також є тепличний комплекс, де вирощується посадматеріал. Вирощено 452 тисячі штук сіянців хвойних та листяних порід дерев та 8 тисяч штук декоративних саджанців хвойних, листяних та чагарникових порід для озеленення», - розповів начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Скляров.

За перше півріччя 2020 року в лісництві виконано рубок догляду за лісом на площі 28 га, в тому числі в молодняках – 8,4 га. Санітарних рубок виконано на площі 116 га об’ємом 2254 куб. м.

«Говорячи про лісове господарство, ми весь час говоримо про проблемні історії, які пов’язані з «чорними» лісорубами. Тут ми спостерігаємо позитивні моменти, бачимо теплиці, де вирощуються саджанці. Якраз завдяки цьому відбувається оновлення лісу», - зауважив Олексій Кучер. 

Джерело: https://kharkivoda.gov.ua/news/104404

Спільні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовних лісових пожеж

       

         28 липня 2020 року  поблизу с. Задонецьке Зміївського району в кварталі 33 Задонецького лісництва працівники ДП «Зміївський лісгосп», НПП «Гомільшансьі ліси» та рятувальники 58 ДПРЧ м. Зміїв ГУ ДСНС України у Харківській області із залученням працівників Зміївського відділу поліції ГУ НП в Харківській області провели спільні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Мета навчань – на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві. Під час пожежонебезпечного періоду, який триває нині, одне з головних завдань для лісівників – недопущення пожеж у лісових масивах, а у випадку їх виявлення – вчасна локалізація.

         Задля відпрацювання спільних дій в пожежній ситуації представниками ДСНС та представниками лісгоспу в ході навчання було проведено заходи щодо оперативності реагування на сигнал про виникнення загоряння і прибуття на місце події та гасіння пожежі в лісі.

         Було продемонстровано гасіння лісової пожежі із застосуванням власних сил, коли гасіння здійснюється працівниками лісової охорони за допомогою ранцевих вогнегасників, а також із залученням додаткових сил і спецтехніки аварійно-рятувальної служби.

         Спільні навчання з гасіння лісових пожеж дуже важливі, адже під час тренувань можна врахувати всі нюанси та напрацювати злагоджені дії, а відтак кожна зекономлена хвилина дасть змогу швидше побороти вогонь та врятувати ліс і все живе у ньому.

         Навчання пройшли злагоджено, що свідчить про готовність лісової охорони і рятувальників до боротьби з вогнем у лісі.

         Однак, не зважаючи на протипожежну готовність, працівники лісового господарства та ДСНС вкотре наголошують, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – не допустити його появи. Адже головною причиною лісових пожеж є людський фактор та людська недбалість.

Лісоохоронна робота при високому класі пожежної небезпеки

  З настанням високого класу пожежної небезпеки в лісах Зміївського району посилюється проведення рейдової лісоохоронної роботи. Патрулювання проводяться державною лісовою охороною лісгоспу сумісно з працівниками Зміївського районного відділу ДСНС України. В ході бесід з населенням та відпочиваючими роз’яснюються правила поведінки поблизу лісових масивів, роздаються листівки з пам’ятками та телефонами на які у разі виникнення лісових пожеж та надзвичайних ситуацій слід телефонувати. Дані патрулювання є невід’ємною частиною повсякденної роботи працівників державної лісової охорони лісгоспу, завдяки їхній наполегливій праці вдається вчасно попередити виникнення лісових пожеж, зберегти найбільш уразливі лісові масиви від загорянь.

 

Реалізовуємо сіянці

 

Назва українська

Коренева система (відкрита/закрита)

Висота,ф ;см , м.

Ціна,без ПДВ

Ціна, з ПДВ

Кількість рослин, кілограм/ шт.

 
 

Сосна звичайна

відкрита

10 - 20

0,85

1,02

500000

 

Дуб черешчатий

відкрита

20 - 35

1,10

1,32

200000

 

Cосна Палласа (кримська)

відкрита

10,15

1,60

1,92

15000

 

Липа

відкрита

1-1,5

17,50

21,00

1000

 

Контакти відповідальної: інженер лісових культур Кудін Олександр Костянтинович

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (05747)31995:32224:32221

Реалізуємо пиломатеріал обрізний дуб природної вологості

Пиломатеріал обрізний дуб

природної вологості 

товщина 27 мм-0;+2мм

ширина 120-220 мм (170 мм середня; крок 10 мм )

довжина 1500 мм; 2000 мм; 2500 мм; 3000 мм

Загальний об'єм: 21,781 м³

Якість: мікс (АВС) - 2227 шт.

Ціна : 8700 грн. з ПДВ за 1 м³

Звертатись за тел.: (097)539-06-27

 

Реалізуємо пиломатеріал дуб 26 мм камерної сушки

Пиломатеріал необрізний (дошка) дуб

вологістю 8-11 % (після сушильної камери)

товщина 26 мм ± 1 мм

ширина 110 - 330 мм без кори (190 мм середня ширина)

довжина 2000 мм (5 м³); 3000 мм (12 м³); 4000 мм (7 м³)

Загальний об'єм 24 м³

Якість: мікс (АВС)

Ціна : 7200 грн. з ПДВ за 1 м³

Звертатись за тел.: (097)539-06-27

 

Комерційна пропозиція

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ЗМІЇВСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

 

Адреса: 63401, Харківська обл., Зміївський р-н,

вул. Соборна, буд. 7

Тел.: (05747) 32224, (05747) 32221

E-mail: zmles@ukrpost.ua

Офіційний сайт: zm-lis.com.ua

Наше підприємство, маючи великий практичний досвід у лісозаготівельних та трелювальних роботах, виготовило власний трелювальний пристрій, призначений для трелювання і складування ділової деревини, хлистів, порубаних залишків деревини при проведенні рубок головного користування та догляду, з прорубкою в насадженнях технологічних коридорів і витягування по ним зрубаних дерев. Даними трелювальними пристроями лісгосп повністю забезпечує свої потреби. Завдяки удосконаленню та покращенню технічних характеристик пристрій простий в експлуатації та обслуговуванні. Розмах захватів становить 1500 см.            

Пристрій трелювальний безчокерний «ОМАР»

Технічні характеристики 

Агрегатується з тракторами класу тяги

  0,6-1,4 т.с.

Працює пристрій від гідросистеми трактора

  

Обслуговуючий персонал

  тракторист

Діаметр трелювальної деревини (см)

 

 

мінімальний

  5

максимальний

  до 1000

Габаритні розміри (мм):

  

довжина

 960

ширина

 

висота

 1180

Маса (кг)

  182

                           

              Ціна - 24 900 грн. з ПДВ                                           Ціна - 25 400 грн. з ПДВ

     

           

Виїзна нарада з виробничих питань

02 жовтня 2019 року на базі контори Старосалтівського лісництва ДП «Вовчанське лісове господарство» відбулася виїзна нарада з виробничих питань з наступним порядком денним:

1 Про хід проведення відведень лісосічного фонду на 2020 рік.

2 Про стан кадрового забезпечення та правові аспекти з управління персоналом на підприємствах Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

3. Про стан військового обліку та бронювання військовозобов’язаних на підпорядкованих підприємствах Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

4. Різне.

За підсумками проведеного засідання по кожному питанню були прийняті конкретні рішення для удосконалення роботи лісових господарств у цих напрямках.

Привітання з Днем працівників лісу!

Директор ДП «Зміївське лісове господарство» Віталій Олексійович Скляров вітає всіх працівників та ветеранів лісового господарства!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівника лісу! Ліс - наше найбільше природне багатство. Збереження цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя нашої рідної України. Дозвольте побажати Вам мирного неба, міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя, впевненості у майбутньому. Нехай у Ваших родинах завжди буде достаток, у серцях – доброта і милосердя, у справах – успіхи і мудрість. Нехай збуваються ваші мрії, хай міцнішим і стабільнішим стає ваш добробут.

Здоров’я всім і миру в країні!

Не допусти!

У зв'язку з масштабною трагедією у сибірських лісах ДП "Зміївське лісове господарство" нагадує, що недотримання правил пожежної безпеки у лісі може призвести до трагічних наслідків і карається штрафами, а в особливих випадках – обмеженням волі на термін до 10 років. Порушення правил пожежної безпеки несе загрозу навколишньому середовищу і становить небезпеку для життя людей і тварин.
 

 

Мисливський сезон 2019 року

Відкриття сезону полювання в Україні чекають з великим нетерпінням 
не тільки професіонали в Харкові і Україні в цілому, але і любителі
постріляти заради відпочинку.
Однак виникає безліч питань і суперечок серед мисливців Харківської
та інших областей нашої країни.
Ліміти відстрілу по областям України можна подивитися тут:

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0529-19

Не варто забувати про документи, необхідні для полювання. Адже в разі
якщо їх у вас немає - це вже браконьєрство, а воно, в свою чергу, тягне за собою
відповідальність. В Україні видається два документа, що дозволяють полювати - це
відстрільна картка і ліцензія, і кожен з них має силу для певного виду тварин.
Відстрільні картки дозволяють полювати на пернату дичину, вовка, зайця-русака,
дикого кролика, лисицю і єнотоподібного собаку. Ліцензії видаються для полювання на лань,
кабана, благородного і плямистого оленя, лося, косулю, бабака, лісову та кам'яну куниць,
лісових тхорів, нутрій, бобрів і білок. Також для полювання потрібен м
исливський квиток та
документи на мисливську собаку.
Вартість ліцензій визначає центральний орган виконавчої влади в сфері полювання,
а ось вартість відстрільних карток - це прерогатива мисливських угідь.

День вишиванки!

З метою підтримки українських традицій колектив державного підприємства "Зміївське лісове господарсвто" долучився до відзначення Всесвітнього дня вишиванки та провів акцію "Одягни вишиванку!"

Українська вишиванка - це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв'язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг! Нехай це свято зітре кордони й об'єднує українців по всьому світі. Чудового настрою та різнобарвних вражень! З Днем вишиванки!

Профспілкова конференція 12.02.2019 року

            12 лютого 2019 року на базі Задонецького лісництва відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Зміївське лісове господарство» з порядком денним:

 1. Підведення підсумків виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом за 2018 рік.
 2. Затвердження Акту виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом за 2018 рік.
 3. Укладення колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом на 2019-2021 роки.

 В роботі конференції взяли участь делегати трудового колективу від 7 лісництв та апарату управління лісгоспу. Серед запрошених був присутній голова Харківського обкому профспілки працівників лісового господарства Борис Білоус.

Щорічні конференції трудового колективу стали вагомим чинником удосконалення діяльності та постійного розвитку підприємства.

Детальніше...

День відкритих дверей в лісовому господарстві

23 жовтня 2018 року за ініціативи Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на державному підприємстві «Зміївське лісове господарство».

 Це сучасне, прогресивне, стрімко розвиваюче підприємство, яке налічує 155 працівників та являється своєрідною візитівкою району. Діяльність у лісовому господарстві полягає не тільки у заготівлі деревини, але й у відновленні лісу. В середньому кожного року державне підприємство «Зміївське лісове господарство» насаджує лісових культур на площі 77 га, здійснює догляд за лісовими культурами на площі 405 га, вирощує біля 870 тис. сіянців в розсадниках та 5,3 тис. саджанців для озеленення, збирає 700 кг лісового насіння, влаштовує 867 км мінералізованих смуг,  проводить  рубки догляду на площі 179 га.

 

Підприємство тривалий час співпрацює із службою зайнятості. Так, протягом 2018 року за допомогою Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості  на підприємстві було укомплектовано  25 робочих місць за такими професіями як верстатник деревообробних верстатів, тракторист, робітник на лісокультурних роботах, пожежний спостерігач, сторож та інші.

Останнім часом підприємство стрімко розвивається і постійно нарощує випуск продукції, тому й  потреба в кваліфікованих кадрах постійно зростає. Проведення дня відкритих дверей на виробництві надало можливість роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Всього в заході взяло участь 28 безробітних, 10 з яких зацікавились можливістю працевлаштування на підприємстві й запланували особисті співбесіди із роботодавцем.

Наприкінці заходу безробітні мали можливість поспілкуватися з керівництвом та працівниками підприємства, отримали вичерпні відповіді на запитання. Загалом захід виявився цікавим та інформативним.

 

Детальніше...

Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

З 26 по 28 вересня 2018 року у Сумській області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Сумським обласним центром позашкільної  освіти  та роботи з талановитою молоддю проводився ІІ (фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  Чемужівське шкільне лісництво на базі Чемужівської загальноосвітньої школи 1-ІІІ ступенів гідно представило Зміївський район на цьому заході. Завдяки турботі начальника відділу освіти Зміївської райдержадміністрації Шаповалової В.В., директора Чемужівської загальноосвітньої школи 1-ІІІ ступенів Мар'єнкової Л.М., керівника шкільного лісництва   Мандрики Ольги Григоровни, значної допомоги в підготовці до конкурсу наукового керівника Українського науково-дослідного інституту лісового господарства Терещенко Лариси Іванівни , члени шкільного лісництва Кришталь Тетяна, Попова Марія та Калтахчян Артур вдало виступили на конкурсі. Дбайливість та турботу під час підготовки до цього конкурсу виявило і керівництво лісгоспу на чолі з директором лісгоспу Скляровим В.О.  та відповідальним за роботу зі шкільними лісництвами інженером лісних культур 1 категорії Кудіним Олександром Костянтиновичем.  

Супроводжували членів шкільного лісництва в цій поїздці вчитель початкових класів, заступник директора з виховної роботи  -  керівник шкільного лісництва Мандрика О.Г. та інженер лісових культур 1 категорії лісгоспу Кудін О.К.

Завдяки сумісним старанням  учениця Чемужівської загальноосвітньої школи 1-ІІІ ступенів Кришталь Тетяна зайняла почесне ІІ місце у захисті науково-дослідницьких робіт під час ХІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти в номінації «Лісове біорізноманіття». Вітаємо Тетяну з перемогою в такому складному конкурсі та бажаємо подальших творчих злетів в змаганнях юних лісівників та поєднання свого майбутнього життя з професією лісовода!

Ми закликаємо зберігати і примножувати багатства природи, дбайливо ставитися до неї. Саме цій шляхетній меті і сприяють шкільні лісництва, що мають свою історію і традиції.

Маємо надію, що юні лісівники ще довго будуть працювати і примножувати свої знання, а  в подальшому оберуть важливу професію - працівник лісового господарства!

Детальніше...

Ліквідація пожежі на території Задонецької сільради

 

 Пожежа - процес горіння, неконтрольований людиною, який може заподіяти шкоду життю і здоров'ю, а також привести до пошкоджень матеріальних цінностей. Незважаючі на те,що в області установлений найвищий, 5 клас пожежної небезпеки, завдяки недбалості та безвідповідальності людей, новини про спалахи ї їх жертви по всьому світу з'являються в ЗМІ практично щодня.

Так,  6 вересня близько опівдня стало відомо про загоряння сухої трави ,насаджень, а також житлових будинків та підсобних приміщень в селищі Задонецькому на території Задонецької сільради. Одночасно стало відомо про декілька випадків загорянь житлових будинків.

Для тушіння пожежі та ліквідації цього стихійного явища були задіяні сили  районної служби ДСНС , а також пожежна техніка в складі пожежного автомобіля УРАЛ Задонецького лісництва (водій -  Комендант А.Г., пожежний респіраторник Луковенко В.М., тракторист (лісогосподарські роботи) Стельник А.В.) з пожежною ємккістю, екіпаж пожежного автомобіля Чемужівського лісництва (водій Лукієнко С.Д., пожежний респіраторник Побожанський Ю.І.),  екіпаж лісопатрульного автомобіля УАЗ( водій Міщенко М.М.) та працівники державного підприємства «Зміївське лісове господарство»: головний лісничий Осовий О.М., мисливствознавець Остріков Д.В., лісниий Северін О.І.,помічник лісничого Задонецького лісництва Баранов О.С. та інші працівники Задонецького ліісництва.

Всі працівники державного підприємства «Зміївське лісове господарство» своєчасно надали допомогу в ліквідації пожежі, віддано працювали в боротьбі зі стихією. Завдяки їх самовідданій праці всі випадки пожеж були ліквідовані.

Детальніше...

Почесне ІІ місце за І півріччя 2018 року

Колектив ДП «Зміївське лісове господарство» постійно працює над виконанням показників фінансово-господарської діяльності та успішно представляє Зміївський район в області. Визнанням гідної праці нашого колективу є той факт, що за підсумками роботи за І півріччя 2018 року наш лісгосп виборов почесне ІІ місце серед підприємств ХОУЛМГ.

Детальніше...

Задонецьке лісництво приймає почесних гостей

01 червня 2018 року на базі Задонецького лісництва ДП «Зміївське лісове господарство» відбулося виїзне засідання розширеної колегії Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства з наступним порядком денним:

 1. Про підсумки роботи підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства в осінньо-зимовий період 2017/2018 рр. та завдання щодо забезпечення стабільної їх роботи у наступному осінньо-зимовому періоді.
 2. Про стан охорони праці на підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства.

Детальніше...

Ми – українці!

Всесвітній день вишиванки щорічно відзначається у третій четвер травня. Цього року свято припадає на 17 травня. І хоч дата ще не встановлена офіційно — всі точно помітять, що воно настало, адже у цей день по всій Україні безліч людей одягає вишиванку на навчання, роботу, прогулянки по місту.

У цей день ходять у вишиванках не лише в Україні — ті, хто знаходяться за її межами, також підхопили відносно нове свято і вишиті сорочки у третій четвер травня можна побачити в Нью-Йорку, Торонто та інших великих містах за кордоном. Всесвітньо відомі актори, музиканти, моделі уже давно мають в гардеробі цей модний одяг з українським орнаментом.

Колектив ДП «Зміївське лісове господарство» щороку залюбки приєднується до святкування цього дня і бажає всім українцям не цуратися свого походження, а з гордістю пишатися традиціями, звичаями та національним одягом, адже вишиванка – це генетичний код нації!

Перше місце - це вже традиція для лісгоспу!

Колектив ДП «Зміївське лісове господарство» постійно працює над виконанням показників фінансово – господарської діяльності та  успішно представляє Зміївський район в області. Визнанням гідної праці нашого колективу є той факт, що за підсумками роботи за І квартал 2018 року наш лісгосп виборов почесне І місце серед підприємств ХОУЛМГ.

Детальніше...

Переможці серед шкільних лісництв Харківської області

У справі збереження і охорони природних багатств найважливішим завданням є екологічне, трудове навчання молоді, її патріотичне і моральне виховання. Учнівські лісництва – це потужна сила у формуванні справжніх природолюбів, дбайливих господарів лісу. Розвиток сучасного суспільства вимагає від учнівської молоді високого рівня знань і вмінь, практичного їх застосування та дає можливість визначитись людині як особистість. 

Кожного року навесні традиційно проходить обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв. У 2018 році він відбувся 20 квітня на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова.

 

Детальніше...

Зміївський лісгосп бере участь у Дні благоустрою

        Щорічно, у третю суботу квітня в Україні проводиться День довкілля.

       Вже доброю традицією стало проведення в районі весняних суботників з метою покращення санітарного стану міста, озеленення, посадки дерев, кущів та квітів.

     21 квітня 2018 року колектив ДП «Зміївське лісове господарство» разом з  працівниками Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації бере активну участь у цьому заході.

 

 

Детальніше...

Аналіз фінансово – господарської діяльності по ДП «Зміївський лісгосп» за 2017 рік

Колектив ДП «Зміївське лісове господарство» постійно працює над виконанням показників фінансово – господарської діяльності та успішно представляє Зміївський район в області. Визнанням гідної праці нашого колективу є той факт, що за підсумками роботи за 2017 рік наш лісгосп виборов почесне 2 місце серед підприємств ХОУЛМГ.

Детальніше...

Перші в економічному змаганні серед підприємств ХОУЛМГ

Державне підприємство «Зміївське лісове  господарство» гідно представляє Зміївський район в Харківській області серед підприємств Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства. Наполеглива праця всього колективу, вміле керівництво підприємством, злагоджені дії адміністрації лісгоспу,  фахівців, технічних працівників та робочих вивели лісгосп на вищий щабель в економічному змаганні серед підприємств ХОУЛМГ. Колектив ДП «Зміївське лісове господарство» за підсумками 9 місяців 2017 року виборов І місце  в фінансово - господарському змаганні між лісгоспами в області.

Детальніше...

Зміївський лісгосп бере участь у Великому Слобожанському ярмарку 2017

23-го вересня у Харкові відкрився ювілейний, 15-й, Великий Слобожанський ярмарок. Зміївський район вкотре продемонстрував як вміє весело, смачно та цікаво ярмаркувати. Завдяки вмілому керівництву В.О. Склярова державне підприємство «Зміївське лісове господарство», як завжди, гідно представило Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства на цьому традиційному святі слобожанського краю.

Детальніше...

Люди, які люблять, бережуть і рятують ліс

Щорічно у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають всі, хто пов’язав життя зі збереженням та примноженням лісового господарства країни.

Для більшості наших співвітчизників праця лісівників є малопомітною і, нерідко можна почути, що лісівники тільки користуються надбаннями минулих поколінь, що зростили лісові насадження. Хоча мало хто задумується над тим, звідки беруться молоді ліси, хто облаштовує рекреаційні зони на природі, хто доглядає за лісами, захищає їх від браконьєрів та шкідників.

Нелегка і відповідальна праця лісівників спрямована на охорону, збереження та раціональне використання одного з найбільших природних багатств – лісу, найціннішого сировинного джерела і потужного екологічного фактору.

Детальніше...

Ліквідація лісової пожежі в Задонецькому лісництві

21 серпня 2017 року о 15 год. 00 хв. було отримано повідомлення з пожежної вежі Задонецького лісництва, що на землях Задонецької сільської ради виявлено пожежу поблизу кварталів №№ 62, 70 Задонецького лісництва.  Завдяки пильності працівників лісової охорони Задонецького лісництва та своєчасному реагуванню адміністрації лісгоспу були направлені всі сили на ліквідацію даної пожежі. Працівники Задонецького лісництва героїчно боролися зі стихією, але погода не сприяла ліквідації осередка пожежі. В зв’язку з великим поривчастим вітром вогонь перекинувся в кв. 62, 70 Задонецького лісництва.

Детальніше...

Знову у першій трійці!

Вітаємо всіх працівників ДП "Зміївське лісове господарство" із здобуттям другого місця в економічному змаганні серед підприємств Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства за підсумками січня-червня 2017 року!

З днем вишиванки!

Всесвітній День вишиванки відзначається щорічно в третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. З кожним роком воно набуває все більшої популярності, адже це свято українського національного одягу, свято українського народу. Воно покликане об’єднати, нагадати кожному про його ідентифікацію, культуру та традиції, це свято є всенародним. Одягати вишиванку – значить виражати свою позицію, свій патріотизм, прививати дітям і всьому нинішньому поколінню почуття гордості за себе і за українську націю.

Вишиванка вважається оберегом від усього поганого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси і міцного здоров'я, а також щастя. В Україні вишивка також символізує і сімейну пам'ять, вірність і любов в сім'ї.

Коллектив ДП «Зміївське лісове господарство» вітає усіх із цим чудовим святом! І нехай кожен орнамент, зображений на вашій вишитій сорочці, подарує саме те, що вигаптовано на ній вмілою майстринею: щастя, миру, любові та здоров’я!

 

Аналіз фінансово – господарської діяльності за І квартал 2017 року

Колектив ДП «Зміївське лісове господарство» постійно працює над виконанням показників фінансово – господарської діяльності та успішно представляє Зміївський район в області. Про плідну та якісну роботу нашого підприємства свідчить виборене ІІ місце між колективами лісгоспів в області. Так, завдання  по  реалізації продукції за І квартал 2017 року лісгосп виконав на 152,9%: при плані 3248,0 тис. грн., факт – 4965,0 тис. грн.  До факту відповідного періоду минулого року реалізацію продукції виконано на 149,0%.  Реалізовано продукції на експорт  у звітному періоді  на суму 472,0 т. грн.

За І квартал 2017 року було перероблено 421 м3 деревини та випущено  продукції переробки на суму 909 тис. грн. при плані 250 тис. грн.(що становить 363,6% до плану). До факту відповідного періоду минулого року 206,4%. Рентабельність переробки  збільшилася в І кварталі 2017 році та складає 21,2%, за І квартал 2016 року становила 5,3%.

Реалізована продукція на 1 працюючого за І квартал 2017 року становить 35719 грн., що на 46,9 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Детальніше...

Привітання!

Вітаємо всіх працівників ДП "Зміївське лісове господарство" із здобуттям другого місця в економічному змаганні серед підприємств Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства за підсумками січня-березня 2017 року!

Виявлено незаконний поруб в лісових насадженнях

    20 лютого 2017 року на території Гомільшанського лісництва ДП «Зміївське лісове господарство» лісовою охороною лісгоспу спільно з Зміївським відділом поліції було виявлено незаконний поруб шести дерев дуба, з них: 1 дуб сиростійкий діаметром у корі біля шийки кореня 26 см; три дуби сухостійкі діаметром у корі біля шийки кореня по 22 см кожний, 2 дуби сухостійкі діаметром у корі біля шийки кореня 26 см, внаслідок чого державі заподіяно шкоду на суму 3812 грн. Даний квартал лісу відноситься до лісів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (господарська зона національного природного парку «Гомільшанські ліси»). 

Детальніше...

Ярмарок вакансій

20 квітня 2017 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ) відбувся ярмарок вакансій для студентів Луганського національного аграрного університету, які зараз навчаються в місті Харкові на базі ХНТУСГ. Ярмарок вакансій був організований Харківським обласним центром зайнятості.

З 2014 року у зв’язку з подіями на сході України Луганський університет перемістився до Харкова, де сьогодні продовжує готувати спеціалістів для всіх галузей економіки. Студенти аграрного університету — це внутрішньо переміщені особи, майбутні спеціалісти, які сьогодні шукають підробіток у вільний від навчання час, на літніх канікулах або хочуть знайти повноцінне місце роботи. 

На ярмарку вакансій з привітальним словом виступив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, який в своїй промові підкреслив, що ярмарок організований з метою допомогти молодим спеціалістам знайти своє місце у майбутній професії з гідною зарплатнею та відповідними умовами праці. Також перед присутніми виступив в.о. ректора, професор, д.т.н. Микола Брагінець, який повідомив, що подібний захід проводиться вперше за 2,5 роки.

Детальніше...

Заохочення потенційних працівників влаштуватися на роботу в лісгосп

18 квітня 2017 року на території Задонецького лісництва державного підприємства «Зміївське лісове господарство» разом з Зміївським районним центром зайнятості була проведена презентація нашого підприємства. В рамках цього заходу відбулося ознайомлення безробітних, які перебувають на обліку у Зміївському районному центрі зайнятості з умовами роботи верстатників деревообробних верстатів на базі цеху переробки деревини Задонецького лісництва.

Мета проведення заходу – заохотити потенційних працівників влаштуватися на роботу в лісгосп. Кожен майбутній працівник міг своїми очима побачити умови та обсяг робіт, а також поспілкуватися з реальними працівниками на цих посадах, побачити на власні очі обладнання, на якому, можливо, буде працювати.

Детальніше...

Акція «Майбутнє лісу – в твоїх руках» триває

08 квітня 2017 року на території Чемужівського лісництва державного підприємства «Зміївське лісове господарство» було проведено Всеукраїнську акцію «Майбутнє лісу – в твоїх руках». У заході взяли участь працівники Зміївського лісгоспу на чолі з директором В.О. Скляровим та апарат районної державної адміністрації на чолі з головою В.А Кошеленко. Цього року учасниками акції було висаджено насіння дуба на ділянці площею два гектара. Кожен учасник заходу вніс особистий внесок у почесну і потрібну справу – створення лісу, який стане доброю згадкою для майбутніх поколінь.

Детальніше...

Майбутнє лісу у твоїх руках

Всім нам не раз доводилося бувати в лісі, відчувати аромат столітніх сосен, дубів, квітів та трав. Вся ця краса так і заманює до себе, разом з чистим повітрям вдихає в тебе життя з чистими думками. Але з кожним днем все більше знищується флора, життєдіяльність людини не завжди сприяє гармонічному розвитку та збереженню лісових насаджень, що в подальшому може призвести до катастрофічних наслідків для планети Земля.

Відродження лісу — процес безперервний : збір насіння — вирощування та обробка сіянців — висадка їх у грунт — збереження молодняка ...  І для того, щоб буяли зелені шати, необхідно декілька сотень років.

З метою збереження зеленого довкілля у 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй резолюцією A/RES/67/200 проголосила 21 березня Міжнародним днем лісів. В цей день по всьому світу висаджуються молоді сажанці дерев та кущів.

Ініціатором проведення даного заходу в Зміївському районі виступило Державне підприємство «Зміївське лісове господарство». До участі в акції долучився  Зміївський районний центр зайнятості, Зміївська районна громадська організація «Спілка ветеранів АТО», Зміївський районний  військовий комісаріат.

Детальніше...

Підсумки діяльності підприємства за 2016 рік

ДП «Зміївське лісове господарство» займає передові позиції серед підприємств Зміївського району за темпом розвитку. Про плідну та якісну роботу нашого підприємства свідчать виробничо-економічні показники.

Отже, розгляньмо поетапно всі напрямки діяльності господарства за 2016 рік.

 Лісозаготівля

За 2016 рік лісництвами підприємства заготовлено 40,5 тис. м3 ліквідної деревини, в т.ч. від рубок головного користування заготовлено 2,5 тис. м3. Рубки формування та оздоровлення лісів проведені на площі 1,2 тис. га із загальною масою 44,3 тис. м3, з яких рубки догляду проведені на площі 180 га, в т.ч. рубки догляду в молодняках на 114 га.

Об’єм заготівлі ліквідної деревини по лісництвам наступний:

 • Задонецьке – 12,1 тис. м3 (із них ділової 28%);
 • Краснополянське – 6,4 тис. м3 (із них ділової 11%);
 • Таранівське – 9,6 тис. м3 (із них ділової 14%);
 • Чемужівське – 12,5 тис м3 (із них ділової 22%).

 Переробка деревини

Високі показники за 2016 рік мали місце й у переробці деревини. Так, за минулий рік було перероблено 1584 м³ деревини та випущено продукції переробки на суму 1 млн. 968 тис. грн., що становить 211,6% від планового показника. До відповідного періоду минулого року цей показник зріс на 12,7%. Рентабельність переробки у 2016 році збільшилася на 6,5% відповідно до минулого року.

Детальніше...

Відбулася конференція профспілкового комітету

Про виконання колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом

ДП «Зміївське лісове господарство» за 2016 рік

 

            24 лютого 2017 року відбулася конференція первинної профспілкової організації ДП «Зміївське лісове господарство», на якій розглядалися питання виконання колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом підприємства за 2016 рік, внесення змін до колективного договору на 2016-2018 роки та затвердження акту перевірки виконання колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом. На засідання конференції було запрошено начальника відділу організації охорони і захисту лісу, мисливського господарства та охорони праці ХОУЛМГ Желтонога С.А.

По першому питанню порядку денного виступив директор підприємства Скляров Віталій Олексійович. Він зазначив, що незважаючи на те, що в 2016 році лісгосп взагалі не отримав бюджетного фінансування, показники та фінансовий стан підприємства не погіршилися: своєчасно виплачується заробітна плата, сплачуються податки до бюджету,  виплачуються соціальні пільги згідно колдоговору, збереглася чисельність працівників. Це свідчить про те, що згуртована команда професіоналів, фахівців та робітників успішно виконує виробничі плани. В тяжкий нестабільний для країни час лісгосп продовжує успішно працювати та виконувати всі зобов’язання перед колективом та державою.

Детальніше...

Великий Слобожанський ярмарок-2016 завершено: нам є чим пишатись

24 та 25 вересня біля презентаційно-виставкового комплексу «Радмір-Експохол» у місті Харків, традиційно пройшов Великий Слобожанський ярмарок.

Окрім торгівлі товарами на будь-який смак, на заході райони та міста Харківської області продемонстрували свої традиції та культурні надбання. Про Зміївщину, без перебільшення, не знали хіба що ті, хто просто не завітав на ярмарок. Дерев’яна Зміївська фортеця, виготовлена за участі працівників ДП “Зміївське лісове господарство”, виднілася в кожному кутку ярмаркового майданчику — вона заслужено принесла Зміївському району диплом І ступеня “Гран-прі” у номінації “Краща художньо-декоративна експозиція та презентація району (міста)”.

В.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, народний депутат України Ірина Луценко, яка підспівувала чемужівській “Журавці”, та представники іноземних делегацій VIII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відзначили, що Зміївщина підготувалася на “відмінно”.“Відчуваєш велику гордість за свій рідний край, за Харківщину, коли бачиш велике розмаїття творчості та народного багатства на такому чудовому святі. Великий Слобожанський ярмарок в який раз довів, що ніякі негаразди не зможуть затьмарити веселої та неординарної натури українців”.

Детальніше...

Працівники ДП «Зміївське лісове господарство» відзначили своє професійне свято

        День працівника лісу – не лише професійне свято, яке за традицією відзначається золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення для рідної природи і до лісу. Один з класиків писав: «Слово героя поета у порівнянні з заслугами лісівників бліде, скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь». Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності регіону. Працю лісівників Зміївщини поважають, оскільки вона спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу і забезпечує охорону здоров’я людини.

       Сьогодні, як ніколи важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку і процвітання нашої країни.

Детальніше...