ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Відбулася конференція профспілкового комітету

Про виконання колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом

ДП «Зміївське лісове господарство» за 2016 рік

 

            24 лютого 2017 року відбулася конференція первинної профспілкової організації ДП «Зміївське лісове господарство», на якій розглядалися питання виконання колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом підприємства за 2016 рік, внесення змін до колективного договору на 2016-2018 роки та затвердження акту перевірки виконання колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом. На засідання конференції було запрошено начальника відділу організації охорони і захисту лісу, мисливського господарства та охорони праці ХОУЛМГ Желтонога С.А.

По першому питанню порядку денного виступив директор підприємства Скляров Віталій Олексійович. Він зазначив, що незважаючи на те, що в 2016 році лісгосп взагалі не отримав бюджетного фінансування, показники та фінансовий стан підприємства не погіршилися: своєчасно виплачується заробітна плата, сплачуються податки до бюджету,  виплачуються соціальні пільги згідно колдоговору, збереглася чисельність працівників. Це свідчить про те, що згуртована команда професіоналів, фахівців та робітників успішно виконує виробничі плани. В тяжкий нестабільний для країни час лісгосп продовжує успішно працювати та виконувати всі зобов’язання перед колективом та державою.

Голова ПК Шемигон Л.В у своєму виступі зазначила, що у звітному періоді профспілковий комітет вживав заходи щодо посилення захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки підприємства, підвищення рівня оплати праці, забезпечення повної та продуктивної зайнятості, створення працюючим здорових та безпечних умов праці. На підприємстві всі ці питання можна вирішити через колдоговір. Зміст колективного договору повністю відповідає нормам Галузевої угоди. Цей документ на ДП «Зміївське лісове господарство» приймається щорічно, про його виконання адміністрація і профспілковий комітет звітують перед трудовим колективом. В колективний договір після ретельного фінансового обґрунтування включаються багато побажань працівників.

Тільки в розділі «Соціальні пільги та гарантії» було прийнято достатньо пунктів, які гарантують надання пільг та гарантій кожному працюючому. Найважливіші з них: захист від безробіття, створення умов для успішного суміщення навчання та роботи, надання матеріальної допомоги особливо нужденним працівникам і непрацюючим пенсіонерам, надання матеріального заохочення на оздоровлення при наданні щорічної відпустки, організація сімейного відпочинку влітку, оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих таборах за рахунок коштів профбюджету, надання допомоги працівникам при народженні дитини, при оформленні дитини в 1-й клас, батькам випускників шкіл, при одруженні, на поховання, у разі призову працівника на строкову військову службу і т.п.

Чимало позитивних змін планується внести до колективного договору й у 2017 році. Так, з урахуванням фінансових можливостей підприємства пропонується проводити заохочення всіх працівників підприємства у зв’язку із святами (День захисника України, Великдень), надавати збільшену матеріальну допомогу на лікування працівників та їх дітей, працівникам, які втратили працездатність, проводити часткову компенсацію на утримання дітей в дошкільних навчальних закладах та багато ін.

Також затверджено нові комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів безпеки виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадків виробничого травматизму на 2017 рік, на виконання всіх цих заходів передбачено 52300 грн. на рік.

Заслухавши доповіді помічника лісничого Таранівського лісництва Дем’яненка П.О., старшого майстра лісу Задонецького лісництва Малихіна Д.В., диспетчера Чемужівського лісництва Гапона В.І., тракториста Задонецького лісництва Бурого А.В., старшого майстра лісу Близнюківсько-Лозівського лісництва Скрипникової В.О., лісничого Задонецького лісництва Северіна О.І., голови цехкому Краснополянського лісництва Бочки С.М. та лісничого Первомайського лісництва Яковлєва В.В., члени конференції одноголосно проголосували за те, щоб виконання умов колективного договору за 2016 рік вважати «задовільним» та затвердили акт перевірки виконання колективного договору між адміністрацією і профспілковим комітетом за 2016 рік.

Закриваючи засідання, директор підприємства подякував всім працівникам підприємства за завзяту працю та самовіддачу та наголосив, що ті досягнення, які має на сьогодні лісове господарство Зміївщини, - це заслуга  в першу чергу всього трудового колективу. Тому виконання колективного договору в 2017 році також буде залежати від вкладу кожного працівника в виконання виробничих планів, від почуття глибокої відповідальності за доручену справу по примноженню та збереженню лісових ландшафтів Зміївщини.