ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Працівники ДП «Зміївське лісове господарство» відзначили своє професійне свято

        День працівника лісу – не лише професійне свято, яке за традицією відзначається золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення для рідної природи і до лісу. Один з класиків писав: «Слово героя поета у порівнянні з заслугами лісівників бліде, скромна праця лісівників створює щастя наступних поколінь». Одним із найдорожчих скарбів нашого краю є неповторна краса лісів. Ліс – не тільки унікальний і безцінний дарунок природи, прикраса рідної землі, але й запорука нашої екологічної безпеки, основа економічної стабільності регіону. Працю лісівників Зміївщини поважають, оскільки вона спрямована на збереження та примноження цього національного скарбу і забезпечує охорону здоров’я людини.

       Сьогодні, як ніколи важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства, якомога раціональніше використовувати природні багатства на благо розвитку і процвітання нашої країни.

        І над цим ми працюємо, запроваджуючи в нелегкий час ринкових відносин нові шляхи та підходи для зміцнення економічної діяльності. Для Зміївщини діяльність колективу працівників лісогосподарської галузі має особливе значення. Нині перед лісівниками стоїть низка надважливих завдань. Нам належить і надалі збільшувати лісистість території країни до європейського рівня, оберігати екологічну привабливість лісів, запроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, використання лісових ресурсів та корисних властивостей лісу, боротися із самовільними вирубками, пожежами та шкідниками. Охорона цього безцінного дару природи – високе покликання працівників лісового господарства. Щоденна праця в усі пори року за будь-якої погоди покликана примножувати зелене багатство країни, забезпечувати екологічну безпеку людей та гармонійну взаємодію суспільства і природи. Спрямовуючи зусилля на зміцнення лісового фонду Зміївщини, лісівники вносять вагомий внесок у захист земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби суспільства у різноманітній лісовій продукції.

Сподіваємось, що наполеглива праця колективу щодо збереження, невиснажливого використання та відтворення лісів Зміївщини і надалі буде взірцем для всіх інших працівників лісу Харківської області.