ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Заохочення потенційних працівників влаштуватися на роботу в лісгосп

18 квітня 2017 року на території Задонецького лісництва державного підприємства «Зміївське лісове господарство» разом з Зміївським районним центром зайнятості була проведена презентація нашого підприємства. В рамках цього заходу відбулося ознайомлення безробітних, які перебувають на обліку у Зміївському районному центрі зайнятості з умовами роботи верстатників деревообробних верстатів на базі цеху переробки деревини Задонецького лісництва.

Мета проведення заходу – заохотити потенційних працівників влаштуватися на роботу в лісгосп. Кожен майбутній працівник міг своїми очима побачити умови та обсяг робіт, а також поспілкуватися з реальними працівниками на цих посадах, побачити на власні очі обладнання, на якому, можливо, буде працювати.

Головний інженер ДП «Зміївське лісове господарство» Сільченко А.П., інженер по підготовці кадрів Шемигон Л.В. та майстер по переробці деревини Мороз В.М. ознайомили присутніх із умовами та оплатою праці верстатників, правилами внутрішнього трудового розпорядку на підприємстві, розповіли про переваги роботи саме на державному підприємстві та про соціальні пільги, що не передбачені законодавством, але діють у лісгоспі.

Сподіваємось, що завдяки тісній співпраці районного центру зайнятості з нашим підприємством рівень безробіття в районі буде зменшуватися, і кожен безробітний знайде собі гідну роботу з достатньою оплатою праці.