ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Ярмарок вакансій

20 квітня 2017 року в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ) відбувся ярмарок вакансій для студентів Луганського національного аграрного університету, які зараз навчаються в місті Харкові на базі ХНТУСГ. Ярмарок вакансій був організований Харківським обласним центром зайнятості.

З 2014 року у зв’язку з подіями на сході України Луганський університет перемістився до Харкова, де сьогодні продовжує готувати спеціалістів для всіх галузей економіки. Студенти аграрного університету — це внутрішньо переміщені особи, майбутні спеціалісти, які сьогодні шукають підробіток у вільний від навчання час, на літніх канікулах або хочуть знайти повноцінне місце роботи. 

На ярмарку вакансій з привітальним словом виступив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко, який в своїй промові підкреслив, що ярмарок організований з метою допомогти молодим спеціалістам знайти своє місце у майбутній професії з гідною зарплатнею та відповідними умовами праці. Також перед присутніми виступив в.о. ректора, професор, д.т.н. Микола Брагінець, який повідомив, що подібний захід проводиться вперше за 2,5 роки.

 

 

Загалом на цьому «Ярмарку вакансій» більше 25 компаній представили понад 300 вакансій.

В даному заході також  взяло участь державне підприємство «Зміївське лісове господарство». Нами були представлені наступні вакансії:

  • помічник лісничого;
  • мисливствознавець;
  • майстер лісу;
  • верстатник деревообробних верстатів.

Майбутнім випускникам Луганського національного аграрного університету була надана вся необхідна інформація стосовно посадових обов’язків по кожній спеціальності, умовам праці, заробітній платі та соціальному пакету, який є на підприємстві.

Зацікавлені особи залишили свої координати для подальшого спілкування з метою можливого працевлаштування.