ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Виявлено незаконний поруб в лісових насадженнях

    20 лютого 2017 року на території Гомільшанського лісництва ДП «Зміївське лісове господарство» лісовою охороною лісгоспу спільно з Зміївським відділом поліції було виявлено незаконний поруб шести дерев дуба, з них: 1 дуб сиростійкий діаметром у корі біля шийки кореня 26 см; три дуби сухостійкі діаметром у корі біля шийки кореня по 22 см кожний, 2 дуби сухостійкі діаметром у корі біля шийки кореня 26 см, внаслідок чого державі заподіяно шкоду на суму 3812 грн. Даний квартал лісу відноситься до лісів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення (господарська зона національного природного парку «Гомільшанські ліси»). 

       На місці вчинення правопорушення виявлено винного у здійсненні правопорушення.

      З приводу цього питання 21.02.2017 року директор ДП «Зміївське   лісове   господарство» Скляров В.О. звернувся з листом до Зміївського відділу поліції (вих. від 21.02.2017 № 05-41/118). Матеріали щодо незаконного порубу  передано до Зміївського районного суду Харківської області.

      На  засіданні  суду  громадянин України, затриманий  на місці  злочину (1976  р. н., мешканець  с. Лиман Зміївського району), у повному обсязі визнав себе винним у скоєнні злочину, передбаченим статтею 246 Кримінального кодексу України. У вчиненому злочині підозрюваний розкаявся та просив врахувати той факт, що він має п’ятьох неповнолітніх дітей і на вчинення злочину наважився через скрутне матеріальне становище та відсутність дров для опалення будинку.

      03 травня  2017 року Зміївський районний суд визнав мешканця с. Лиман Зміївського району винним у злочині, передбаченому ст. 246 КК України, призначив йому покарання у виді обмеження волі на строк один рік та на підставі ст. 75 КК України звільнив від покарання з випробуванням на строк один рік. Також суд ухвалив стягнути з винного на користь держави в особі ДП «Зміївське лісове господарство» 3812 грн. 00 коп. на відшкодування матеріальної шкоди.