ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Великий Слобожанський ярмарок-2016 завершено: нам є чим пишатись

24 та 25 вересня біля презентаційно-виставкового комплексу «Радмір-Експохол» у місті Харків, традиційно пройшов Великий Слобожанський ярмарок.

Окрім торгівлі товарами на будь-який смак, на заході райони та міста Харківської області продемонстрували свої традиції та культурні надбання. Про Зміївщину, без перебільшення, не знали хіба що ті, хто просто не завітав на ярмарок. Дерев’яна Зміївська фортеця, виготовлена за участі працівників ДП “Зміївське лісове господарство”, виднілася в кожному кутку ярмаркового майданчику — вона заслужено принесла Зміївському району диплом І ступеня “Гран-прі” у номінації “Краща художньо-декоративна експозиція та презентація району (міста)”.

В.о. голови Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, народний депутат України Ірина Луценко, яка підспівувала чемужівській “Журавці”, та представники іноземних делегацій VIII Міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!» відзначили, що Зміївщина підготувалася на “відмінно”.“Відчуваєш велику гордість за свій рідний край, за Харківщину, коли бачиш велике розмаїття творчості та народного багатства на такому чудовому святі. Великий Слобожанський ярмарок в який раз довів, що ніякі негаразди не зможуть затьмарити веселої та неординарної натури українців”.

Слова вдячності звучали на адресу працівників ДП «Зміївське лісове господарство, які вже не вперше долучилися до підготовки та проведення Великого Слобожанського ярмарку, завдяки чому Зміївський район було достойно представлено на заході.

Великий Слобожанський ярмарок —  захід, проведенням якого Харківська обласна державна адміністрація продовжує славні історичні традиції Харківщини, як торгового центру Слобожанщини.