ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Люди, які люблять, бережуть і рятують ліс

Щорічно у третю неділю вересня своє професійне свято відзначають всі, хто пов’язав життя зі збереженням та примноженням лісового господарства країни.

Для більшості наших співвітчизників праця лісівників є малопомітною і, нерідко можна почути, що лісівники тільки користуються надбаннями минулих поколінь, що зростили лісові насадження. Хоча мало хто задумується над тим, звідки беруться молоді ліси, хто облаштовує рекреаційні зони на природі, хто доглядає за лісами, захищає їх від браконьєрів та шкідників.

Нелегка і відповідальна праця лісівників спрямована на охорону, збереження та раціональне використання одного з найбільших природних багатств – лісу, найціннішого сировинного джерела і потужного екологічного фактору.

З нагоди свята для працівників ДП «Зміївське лісове господарство» відбувся святковий концерт у Центрі дитячої та юнацької творчості. Директор лісгоспу Віталій Олексійович Скляров вручив кращим працівникам нагороди різного рівня – Почесні грамоти та подяки від місцевого та обласного керівництва, грамоти та подяки підприємства. Подяки також оголошені ветеранам праці та пенсіонерам галузі, людям, які віддали кращі роки свого життя лісовій ниві.

Віталій Олексійович подякував колегам за віддану працю, озеленення Батьківщини та працелюбство,  наголосивши, що заслуги працівників підприємства підтверджуються нашими перемогами в економічних змаганнях серед підприємств області, нагородами, які є результатом роботи всього прекрасного колективу державного підприємства «Зміївське лісове господарство». Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, лісівники Зміївщини забезпечують надійний захист земельних угідь, поліпшують екологічний стан довкілля, нарощують випуск продукції лісового господарства.