ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Зміївський лісгосп бере участь у Великому Слобожанському ярмарку 2017

23-го вересня у Харкові відкрився ювілейний, 15-й, Великий Слобожанський ярмарок. Зміївський район вкотре продемонстрував як вміє весело, смачно та цікаво ярмаркувати. Завдяки вмілому керівництву В.О. Склярова державне підприємство «Зміївське лісове господарство», як завжди, гідно представило Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства на цьому традиційному святі слобожанського краю.

Експозиція державного лісогосподарського підприємства була креативно представлена виробами народного господарства та щедрими дарами лісу. Всі відвідувачі ярмарку могли не тільки милуватися, але й придбати екзотичні декоративні рослини, дрова колоті, банні віники, а також мед та гриби.

Все, що було представлено на ярмарку, з любов’ю вироблено та вирощено працівниками Зміївського лісгоспу. 

Ярмарок залишив найкращі спогади як у відвідувачів, так і у безпосередніх учасників цього дійства.

Окрім районів Харківщині, свою продукцію тут представляли учасники з Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської та інших областей.

На ярмарку жителі та гості Харківщини могли ознайомитися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області, взяти участь у різноманітних розвагах та подивитись дводенний концерт кращих виконавців і фольклорних колективів регіону на головній сцені ярмарку.

Заходи подібного рівня приносять багато позитивних емоцій, об’єднують людей – тих, хто вміє працювати, і тих, хто знає, як відпочити, тому сподіваємося, що ця традиція буде продовжуватись.