ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Задонецьке лісництво приймає почесних гостей

01 червня 2018 року на базі Задонецького лісництва ДП «Зміївське лісове господарство» відбулося виїзне засідання розширеної колегії Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства з наступним порядком денним:

  1. Про підсумки роботи підприємств обласного управління лісового та мисливського господарства в осінньо-зимовий період 2017/2018 рр. та завдання щодо забезпечення стабільної їх роботи у наступному осінньо-зимовому періоді.
  2. Про стан охорони праці на підприємствах обласного управління лісового та мисливського господарства.

        3.Про результати перевірки готовності сил та засобів лісогосподарських підприємств до реагування у випадках виникнення лісових пожеж протягом пожежонебезпечного періоду.

           4.Про стан захисту лісів.

        5.Про стан та перспективи застосування поступових і вибіркових систем рубок головного користування.

           6.Різне.

 

За підсумками проведеного засідання по кожному питанню були прийняті конкретні рішення для удосконалення роботи лісових господарств у цих напрямках.

Також начальник ХОУЛМГ О.І. Зінченко вручив грамоти колективам лісництв в особі директорів, які перемогли в огляд-конкурсі серед лісництв Харківського ОУЛМГ, проведеного з нагоди Всесвітнього Дня охорони праці «Захищене і здорове покоління». Колектив Задонецького лісництва ДП «Зміївське лісове господарство» отримав грамоту, посівши почесне ІІ місце.