ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Всеукраїнський зліт учнівських лісництв

З 26 по 28 вересня 2018 року у Сумській області Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Сумським обласним центром позашкільної  освіти  та роботи з талановитою молоддю проводився ІІ (фінальний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.  Чемужівське шкільне лісництво на базі Чемужівської загальноосвітньої школи 1-ІІІ ступенів гідно представило Зміївський район на цьому заході. Завдяки турботі начальника відділу освіти Зміївської райдержадміністрації Шаповалової В.В., директора Чемужівської загальноосвітньої школи 1-ІІІ ступенів Мар'єнкової Л.М., керівника шкільного лісництва   Мандрики Ольги Григоровни, значної допомоги в підготовці до конкурсу наукового керівника Українського науково-дослідного інституту лісового господарства Терещенко Лариси Іванівни , члени шкільного лісництва Кришталь Тетяна, Попова Марія та Калтахчян Артур вдало виступили на конкурсі. Дбайливість та турботу під час підготовки до цього конкурсу виявило і керівництво лісгоспу на чолі з директором лісгоспу Скляровим В.О.  та відповідальним за роботу зі шкільними лісництвами інженером лісних культур 1 категорії Кудіним Олександром Костянтиновичем.  

Супроводжували членів шкільного лісництва в цій поїздці вчитель початкових класів, заступник директора з виховної роботи  -  керівник шкільного лісництва Мандрика О.Г. та інженер лісових культур 1 категорії лісгоспу Кудін О.К.

Завдяки сумісним старанням  учениця Чемужівської загальноосвітньої школи 1-ІІІ ступенів Кришталь Тетяна зайняла почесне ІІ місце у захисті науково-дослідницьких робіт під час ХІІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти в номінації «Лісове біорізноманіття». Вітаємо Тетяну з перемогою в такому складному конкурсі та бажаємо подальших творчих злетів в змаганнях юних лісівників та поєднання свого майбутнього життя з професією лісовода!

Ми закликаємо зберігати і примножувати багатства природи, дбайливо ставитися до неї. Саме цій шляхетній меті і сприяють шкільні лісництва, що мають свою історію і традиції.

Маємо надію, що юні лісівники ще довго будуть працювати і примножувати свої знання, а  в подальшому оберуть важливу професію - працівник лісового господарства!