ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

День відкритих дверей в лісовому господарстві

23 жовтня 2018 року за ініціативи Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості було організовано та проведено День відкритих дверей на державному підприємстві «Зміївське лісове господарство».

 Це сучасне, прогресивне, стрімко розвиваюче підприємство, яке налічує 155 працівників та являється своєрідною візитівкою району. Діяльність у лісовому господарстві полягає не тільки у заготівлі деревини, але й у відновленні лісу. В середньому кожного року державне підприємство «Зміївське лісове господарство» насаджує лісових культур на площі 77 га, здійснює догляд за лісовими культурами на площі 405 га, вирощує біля 870 тис. сіянців в розсадниках та 5,3 тис. саджанців для озеленення, збирає 700 кг лісового насіння, влаштовує 867 км мінералізованих смуг,  проводить  рубки догляду на площі 179 га.

 

Підприємство тривалий час співпрацює із службою зайнятості. Так, протягом 2018 року за допомогою Зміївської районної філії Харківського обласного центру зайнятості  на підприємстві було укомплектовано  25 робочих місць за такими професіями як верстатник деревообробних верстатів, тракторист, робітник на лісокультурних роботах, пожежний спостерігач, сторож та інші.

Останнім часом підприємство стрімко розвивається і постійно нарощує випуск продукції, тому й  потреба в кваліфікованих кадрах постійно зростає. Проведення дня відкритих дверей на виробництві надало можливість роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Всього в заході взяло участь 28 безробітних, 10 з яких зацікавились можливістю працевлаштування на підприємстві й запланували особисті співбесіди із роботодавцем.

Наприкінці заходу безробітні мали можливість поспілкуватися з керівництвом та працівниками підприємства, отримали вичерпні відповіді на запитання. Загалом захід виявився цікавим та інформативним.