ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Профспілкова конференція 12.02.2019 року

            12 лютого 2019 року на базі Задонецького лісництва відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Зміївське лісове господарство» з порядком денним:

  1. Підведення підсумків виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом за 2018 рік.
  2. Затвердження Акту виконання колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом за 2018 рік.
  3. Укладення колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом на 2019-2021 роки.

 В роботі конференції взяли участь делегати трудового колективу від 7 лісництв та апарату управління лісгоспу. Серед запрошених був присутній голова Харківського обкому профспілки працівників лісового господарства Борис Білоус.

Щорічні конференції трудового колективу стали вагомим чинником удосконалення діяльності та постійного розвитку підприємства.

Невід’ємною частиною колдоговору підприємства є біля трьох десятків додатків, які регламентують порядок надання всіх без винятку передбачених колдоговором гарантій і пільг, і діють автоматично.  Тільки в розділі «Соціальні пільги та гарантії» прийнято достатньо пунктів, які гарантують надання пільг та гарантій кожному працюючому, це :захист від безробіття, створення умов для успішного суміщення навчання та роботи, надання матеріальної допомоги особливо нужденним працівникам і непрацюючим пенсіонерам, організація сімейного відпочинку , оздоровлення дітей в дитячих таборах за рахунок коштів адміністрації і профбюджету, надання допомоги працівникам при народженні дитини, при оформленні дитини в 1-й клас, батькам випускників шкіл, часткова компенсація за утримання дитини в дитячому садочку, допомога при одруженні, при уході працівника в армію, на поховання та інш.

В своїх доповідях директор лісгоспу Віталій Скляров та голова профкому Лариса Шемигон об’єктивно висвітлили досягнення лісгоспу, зупинилися на   основних проблемних питаннях, чітко визначили позицію адміністрації та профспілкового комітету стосовно подальшої роботи. Наступними роками пріоритетними для підприємства залишатиметься турбота про життя і здоров’я людей праці, безпеку на виробництві, гідну зарплату та добробут усіх працівників.

Делегати конференції активно обговорювали порядок денний. Серед виступаючих були помічник лісничого Краснополянського Ігор Білянський, тракторист (лісозаготівельні роботи) Задонецького лісництва Анатолій Бурий, верстатник деревообробних верстатів Задонецького лісництва Володимир Тарасов, голова цехкому Чемужівського лісництва Валерій Гапон та інші.

В своїх виступах делегати конференції відзначали ,що адміністрація і профком протягом звітного періоду дотримувалися діючого законодавства, норм колективного договору та інших нормативних актів. Було відзначено, що всі пункти колдоговору виконані.  Загальним голосування одностайно визнано виконання колективного договору задовільним.

Також успішно пройшло обговорення  проекту колдоговору на 2019-2021 роки.  В новому колдоговорі також передбачено багато непередбачених законодавством пільг, заходів щодо посилення захисту трудових і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, підвищення рівня оплати праці, створення працюючим здорових та безпечних умов праці.  Колективний договір було схвалено конференцією трудового колективу і він поданий на реєстрацію до соціального захисту населення Зміївської райдержадміністрації.