ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Проведення спільних навчань на тему «Гасіння лісових пожеж» 28-29.07.2020 року Близнюківсько-Лозівського лісництва «ДП «Зміївський лісгосп»

  

        На виконання листа від 15.07.2020 року №03.01-32/876 Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства, щодо виконання листа Державного агентства лісових ресурсів України від 15.07.2020 року № 08-15/4621-20, на підставі наказу від 22.07.2020 року № 45-АГ «Про проведення на базі державного підприємства «Зміївське лісове господарство» навчань на тему «гасіння лісових пожеж», 28.07.2020 року на території кварталу 15 виділ 2 та 29.07.2020 року на території кварталу 2 виділ 3 Близнюківсько-Лозівського лісництва ДП «Зміївський лісгосп» були проведені спільні навчання працівниками ДП «Зміївський лісгосп» разом  з  Близнюківським районним сектором та Лозівським РВ ГУ  ДСНС у Харківській області а також Близнюківським та Лозівським  ВП ГУНП у Харківській області  на тему «Гасіння лісових пожеж».

      Спільні тактико-спеціальні навчання відбувались безпосередньо у лісових масивах Близнюківського та Лозівкого районів на базі Близнюківсько-Лозівського лісництва. Учасники навчань стали свідками гасіння умовної пожежі. Відповідно до задуму навчань, через необережне поводження невстановлених осіб з вогнем виникла пожежа хвойної підстилки та сухої трави і полум’я швидко почало розповсюджуватись в глибину лісу. У результаті злагоджених та професійних дій рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини смт. Близнюки та м. Лозова, працівників Близнюківсько-Лозівського лісництва Зміївського лісового господарства займання було успішно ліквідоване.

         На думку організаторів, мету спільних тактико–спеціальних навчань було досягнуто. Учасники обговорили  узгодження спільних дій щодо недопущення пожеж в лісових масивах та злагодженості дій по їх гасінню.