ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Робочий візит Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича в Задонецьке лісництво

   31 липня Голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович в рамках робочого візиту  Східних лісогосподарських підприємств відвідав Задонецьке лісництво Державного підприємства "Зміївське лісове господарство".

  Підчас візиту Голову агентства супроводжували: начальник Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталій Скляров, керівництво лісгоспу, спеціалісти лісництва та Голова Зміївської районної державної адміністрації Павло Голодніков.

   Головою агентства була оглянута садиба  лісництва, його увазі були представлені  основні показниками роботи структурного підрозділу.  Слід зауважити, що площа земель Задонецького лісництва  складає 7465.6 тис. га, з яких вкриті лісом 6,8 тис. га. Василь Кузьович відзначив як гарний показник те, що  в 2020 році в лісництві створено лісних культур на площі 28 га, висаджено 109,0 т. шт. сіянців сосни звичайної та 50,0 т. шт дуба.  Ці показники свідчать про те, що в лісгоспі значна увага приділяється відтворенню та збереженню лісового фонду. Привернув увагу очільника агентства тепличний комплекс, який складається з 4-х теплиць загальною площею 1000 м2. Василь Кузьович відмітив значну роботу, проведену в лісництві по охороні лісу від пожеж  та створення спеціалізованих протипожежних смуг в обсязі 209 км. Також Головою ДАЛРУ була оглянута одна з кращих спостережних веж в області, висотою 50 метрів та обладнана відеокамерою за сучасною технологією, що значно поліпшує роботу державної лісової охорони по запобіганню лісових пожеж.

   Очільник галузі був вражений тісною співпрацею між лісогосподарським підприємством та органами місцевого самоврядування щодо вирішення різноманітних питань в діяльності підприємства.

   В цілому, Голова ДАЛРУ Василь Кузьович залишився задоволений візитом до Державного підприємства «Зміївське лісове господарство» та висловив побажання щодо успішної роботи та розвитку лісогосподарського підприємства.