ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Зміївське лісове господарство

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства

Державне агентство лісових ресурсів України

Офіційний сайт Зміївської райдержадміністрації

Зміївська районна рада

Харківська обласна державна адміністрація

Урядовий портал

Верховна Рада

Президент України

НПП «Гомільшанські ліси»

Профспілка

Первинна профспілкова організація ДП «Зміївське лісове господарство» (далі – ППО ДП «Зміївське лісове господарство») створена з моменту заснування підприємства, тобто, з 1935 року. У роки Великої  Вітчизняної війни 1941-1945 років ППО ДП «Зміївське лісове господарство» припиняла свою діяльність разом із ліквідацією підприємства. Після визволення Зміївського району від німецько-фашистських загарбників лісгосп разом із профспілкою поновили роботу. З 1989 року і по сьогоднішній день ППО ДП «Зміївське лісове господарство» очолює Лариса Віталіївна Шемигон.

         Тривалість займання цієї посади говорять самі за себе. Лариса Віталіївна являється обличчям колективу, його опорою та організатором. ЇЇ знають і поважають не лише у рідному колективі, але й далеко поза ним. Профспілковий комітет налічує 11 чоловік, а членами профспілки є всі працюючі лісгоспу. Завдяки сумісній роботі адміністрації та профспілкового комітету постійно проводяться різні заходи по соціальному захисту працюючих та членів їх сімей, а також культурно-масові заходи.

         Тільки в розділі «Соціальні пільги та гарантії» колективного договору ДП «Зміївське лісове господарство» затверджено достатньо пунктів, які гарантують надання пільг та гарантій кожному працюючому. Найважливіші з них:

  • захист від безробіття;
  • створення умов для успішного суміщення навчання та роботи;
  • надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб;
  • організація сімейного відпочинку влітку, оздоровлення дітей в дитячих оздоровчих таборах за рахунок коштів адміністрації та профспілкового бюджету;
  • надання допомоги на поховання рідних і т.п.

           В 2015-2016 рр. колектив лісгоспу та члени їх сімей мали змогу оздоровитися на базі відпочинку «Сонячна соната» в смт. Кирилівка Запорізької області. Протягом 2014-2016 рр. діти працівників лісгоспу отримували новорічні подарунки, для них організовувалися новорічні свята на базі Зміївського районного центру дитячої творчості, поїздки на новорічний карнавал в Палац міліції м. Харкова.

          Соціальні пільги та гарантії, затверджені колективним договором, розповсюджуються і на наших ветеранів праці, пенсіонерів, людей, які віддали багато років життя нашому колективу. Їм виділяється матеріальна допомога,  вручаються цінні подарунки на свята, вони запрошуються на різноманітні заходи, поїздки на відпочинок. Це – традиція лісгоспу, яка буде продовжуватися. На день працівника лісу в Будинку творчості відбуваються урочисті збори та концерти, на яких вшановуються передовики виробництва та ветерани праці.